Firma przyjazna pracownikowi.

Facebook
Twitter
LinkedIn

Pragniemy poinformować naszych odbiorców że w dniach 16, 17 maja w siedzibie naszej firmy została przeprowadzona procedura audytowa SMETA która zakończyła się wynikiem pozytywnym .

SMETA (Audyt Etyki Zawodowej SEDEX) to standard stosowany w audytach etycznych. Audyt SMETA oparty jest na kodeksie ETI Base Code (kodeks postępowania etycznego stowarzyszenia Ethical Trading Initiative), który obejmuje aspekty środowiskowe, zdrowotne i bezpieczeństwo w miejscu pracy oraz etykę pracy i standardy pracy. Kodeks ETI został ustanowiony przez Międzynarodową Organizację Pracy (MOP) na podstawie procedur roboczych.

Procedura SMETA bazuje na ETI Base Code (kodeks postępowania etycznego stowarzyszenia Ethical Trading Initiative). SMETA dotyka 4 obszarów: warunków zatrudnienia pracowników, bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony środowiska, odpowiedzialnych sposobów prowadzenia działalności.

Więcej informacji : https://www.sedexglobal.com/smeta-audit/

Firma przyjazna pracownikowi.

More to explorer

CMS 19 BERLIN

Serdecznie Państwu dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas Międzynarodowych Targów Czystości CMS w dniach 24-27 września w Berlinie. Mamy nadzieję, iż spotkanie