Kategorie

Gramatura [g/m2]

Velisso

Velisso to stworzona przez Welmax sp. z o.o. marka własna, w której skład wchodzą ręczniki papierowe w roli oraz podkłady medyczne. Są to produkty przeznaczone dla sieci gastronomicznych, restauracji, dla firm sprzątających, branży beauty oraz do gabinetów lekarskich. Sprawdzą się one w każdym miejscu, gdzie, trudny do usunięcia brud jest na porządku dziennym. Ręczniki papierowe Velisso to również świetny wybór do domu rodzinnego. Rozwiązanie to jest bardzo ekonomiczne i pozwala sporo zaoszczędzić. Nasze ręczniki papierowe oraz podkłady medyczne tworzymy zarówno z celulozy jak i z makulatury. Dokładamy wszelkich starań, by w jak największym stopniu przyczynić się do ochrony środowiska.

Ręczniki papierowe i podkłady medyczne – informacje

Ręczniki papierowe w roli:

W ofercie ręczników papierowych z serii Velisso posiadamy produkty o różnych cechach i właściwościach. Są to zarówno cieńsze ręczniki jednowarstwowe jak i grubsze składające się z dwóch warstw. Oprócz różnych warstw nasze ręczniki posiadają również różną gramaturę od 34 do 38g/m2 oraz rodzaj perforacji. Wszystkie te cechy znacząco wpływają na właściwości chłonne ręcznika. Duża perforacja oraz gramatura pozwala wchłonąć duża ilość wody, co również przyczynia się do oszczędności, ponieważ zmniejsza zużycie papieru. Ręczniki Velisso dostępne są w dwóch rozmiarach MINI i MAXI. 

Podkłady medyczne:

Podkłady medyczne to niezbędny produkt w każdym gabinecie lekarskim. Pozwalają one na zachowania higieny, gdy pacjenci do badania kładą się na łóżku. Oprócz gabinetów lekarskich i szpitali podkłady medyczne sprawdzą się również w medycynie estetycznej, salonach kosmetycznych czy salonach SPA. Podkłady medyczne cechują się podobnymi właściwościami co ręczniki papierowe. Posiadają dwie warstwy, gramaturę na poziomie 34g/m2 oraz wysokiej jakości surowiec użyty do produkcji zapewnia wysoką chłonność. Dzięki swoim właściwościom zapewnia komfort użytkowania ze wszystkich narzędzi w wyżej wymienionych branżach.