Kategorie

Gramatura [g/m2]

Welmax Paper

Rodzimymi produktami w naszej fabryce to papier toaletowy jumbo oraz czyściwa papierowe.
Produkty te powstają od początku istnienia naszej firmy a ich charakterystyczne parametry sprawiają, że są znane klientom na całym świecie.
Co takiego nas wyróżnia na tle konkurencji: produkty wytwarzamy z wysokiej jakości makulatury oraz 100% celulozy, nasze surowce kupujemy w sprawdzonych certyfikowanych źródłach. Co więcej : mocna wytrzymałość i wydajność , dobra chłonność, dostosowanie rozmiaru do potrzeb klienta i charakterystyczne gofrowanie.
Dzięki temu docelowy klient może być spokojny o naszą jakość i bezpiecznie korzystać z naszych produktów.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Producent ręczników papierowych

W ofercie Welmax znajdziesz wysokiej jakości produkty które cieszą się uznaniem w całej Polsce.

Czyściwa papierowe dla przemysłu

Znajdziesz u nas czyściwa papierowe w różnych kolorach oraz przeznaczeniu. Dysponujemy czyściwem papierowym wykonanym z celulozy lub makulatury nawet do 280mb! Często wykorzystywane w branżach kosmetycznych, medycznych, czy zakładach przemysłowych.

Ekologiczny Papier toaletowy Jumbo

Produkt codziennego użytku, jakim jest papier toaletowy Jumbo produkowany przez fabrykę Welmax jest znanym produktem. W ofercie znajdują się produkty wykonane z makulatury oraz celulozy. Długość rolki papieru to nawet 120mb. Sprawdź ofertę już teraz-jeśli potrzebujesz zamówień hurtowych — skontaktuj się z nami.