Czyściwo papierowe – niezastąpione w twoim zakładzie. 

Facebook
Twitter
LinkedIn

Czyściwa papierowe to niezbędny element każdego zakładu pracy. Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom chłonnym i czyszczącym świetnie sprawdzają się w warsztatach, gastronomiach, salonach kosmetycznych, fryzjerskich i innych zakładach przemysłowych. Jednak czy to, jakie czyściwo wybierzemy, ma znaczenie? Na co zwrócić uwagę i czym się kierować, by wybrać odpowiednie czyściwo papierowe do swojego zakładu?

Dlaczego czyściwo papierowe to najlepszy wybór?

Każdy właściciel zakładu przemysłowego, warsztatu czy gastronomii wie, jak trudno zachować idealną czystość w miejscu pracy. Z pomocą dla nich wychodzą producenci czyściwa przemysłowego papierowego, które pozwala na usuwanie wszelkiego rodzaju plam z olbrzymią skutecznością. Produkt ten idealnie sprawdza się w usuwaniu smarów, olejów i innych płynów różnego pochodzenia oraz nie zostawia śladów i włókien na czyszczonych powierzchniach. Wybierając dobre czyściwo papierowe, można zapomnieć o sprawiających ciągłe problemy zwykłych ścierkach, które wymagają ciągłego prania i z upływem czasu tracą swoje właściwości chłonne.

Idealne czyściwo papierowe? Jak je wybrać i na co zwrócić uwagę?

Czyściwa papierowe podobnie jak i tradycyjne ręczniki papierowe posiadają wiele cech wspólnych. W głównej mierze są to ich cechy charakterystyczne, które mają wpływ na ich jakość oraz wydajność. Do najważniejszych cech czyściwa papierowego zaliczamy:

  • ilość warstw – im więcej warstw tym lepsza chłonność,
  • gramatura – im większa gramatura tym papier jest „gęstszy” i może przyjąć więcej wody,
  • surowiec – można wyróżnić papier celulozowy i makulaturowy (ECO),
  • wodotrwałość – papier nie rwie się i zbyt szybko nie rozmaka pod wpływem wody, 

Dlatego przed wyborem odpowiedniego czyściwa warto zorientować się jakie konkretne cechy posiada produkt i skonfrontować je z naszymi potrzebami i oczekiwaniami.

Jakie czyściwo wybrać do swojego zakładu pracy?

Wiedząc jakie cechy charakterystyczne posiada czyściwo papierowe przemysłowe łatwiej dobrać je do konkretnych potrzeb zakładu pracy. Przykładowo do gastronomii oraz zakładów fryzjerskich i kosmetycznych wystarczy czyściwo jednowarstwowe o mniejszych właściwościach chłonnych, ponieważ nie będzie się ono zmagało z aż tak trudnymi zabrudzeniami. Wybierając taki produkt, mamy możliwość zaoszczędzić nie tracąc przy tym efektywności. 

Czyściwa grubsze, o większych właściwościach chłonnych to produkty bardziej specjalistyczne, które pomimo większej ceny będą nieocenione warsztatach czy zakładach przemysłowych, gdzie ich głównym rywalem będą smary, oleje i inne trudne do usunięcia substancje różnego pochodzenia. 

Szukasz dobrego czyściwa papierowego ? Znajdziesz je na Welmax!

Jeśli więc szukasz odpowiedniego materiału czyszczącego do twojego zakładu lub po prostu jesteś majsterkowiczem, ogrodowym maniakiem lub masz inne „brudne” hobby to czyściwo papierowe Welmax będzie idealne dla ciebie. Zadbaj o czystość w swoim miejscu pracy już dziś!

Czyściwo papierowe – niezastąpione w twoim zakładzie. 

More to explorer

CMS 19 BERLIN

Serdecznie Państwu dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas Międzynarodowych Targów Czystości CMS w dniach 24-27 września w Berlinie. Mamy nadzieję, iż spotkanie

Firma przyjazna pracownikowi.

Pragniemy poinformować naszych odbiorców że w dniach 16, 17 maja w siedzibie naszej firmy została przeprowadzona procedura audytowa SMETA która zakończyła się