Tworzymy

Jesteśmy zaangażowani we wzmacnianie społeczności, w której żyjemy i pracujemy, odpowiedzialnie i efektywnie wykorzystując wszystkie zasoby oraz dbając o to, aby nasza firma była bezpieczna, odnosząca sukcesy i wartościowa dla przyszłych pokoleń.

Nasza misja

Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom innowacyjnych, niestandardowych rozwiązań. Dążymy do osiągnięcia światowych standardów jakości i szanujemy zobowiązania wobec klientów, partnerów i pracowników w oparciu o standardy etyczne.

Nasza wizja

Chcemy ulepszyć życie ludzi, naszą planetę poprzez przekształcanie zasobów odnawialnych w produkty, na których ludzie polegają każdego dnia.

ŚCIEŻKA PRZYSZŁOŚCI WELMAX PAPER

OFERUJEMY NAJLEPSZĄ GLOBALNĄ JAKOŚĆ

Jakość jest naszym priorytetem. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Od początku istnienia naszej firmy staramy się utrzymywać długotrwałe relacje ze wszystkimi naszymi klientami.

ULEPSZANIE SYSTEMU GOSPODARKI ODPADAMI DZIĘKI NASZYM ZOBOWIĄZANIOM ŚRODOWISKOWYM

Zajmujemy się najtrudniejszymi problemami w naszym łańcuchu gospodarki odpadami, zmniejszamy negatywny wpływ na środowisko i promujemy długoterminową równowagę kapitału naturalnego.

WSPIERANIE DOSTOSOWAŃ DLA KLIENTA

Wychodząc naprzeciw potrzebom konkurencyjności naszych klientów możemy stworzyć indywidualny produkt zaprojektować opakowanie oraz etykietę dbając o wszystkie szczegóły estetyczne. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

TWORZYMY INNOWACYJNE PRODUKTY

Nasza produkcja nastawiona jest na optymalizację kosztów, dlatego nasze ręczniki są bardzo wydajne i trwałe bez pyłu, co jest rewolucyjne w tej branży. Ponadto nasze ręczniki papierowe dostępne są w wielu wariantach.

GWARANCJA ZAUFANIE DZIĘKI NASZYM CERTYFIKATOM

Nasze wyroby wytwarzamy spełniając wszelkie wymagania w zakresie jakości jak i bezpieczeństwa czego dowodem są uzyskane i stale udoskonalane certyfikaty.
Jednak wszystkie nasze osiągnięcia byłyby bezwartościowe bez naszych cenionych klientów. Ich zaufanie i satysfakcja to nasze najważniejsze wyróżnienia.