O nas

Firma Welmax Paper Sp. z o.o. działająca na rynku nieprzerwanie od roku 1995 jest największym producentem papierów higienicznych i bibułki tissue na lubelszczyźnie dla branży AFH. Od początku naszego istnienia naszym głównym priorytetem była jakość produktów i przyjazność dla środowiska naturalnego. Jako wiodący producent ręczników papierowych jesteśmy pionierami rynku papierniczego we wschodnim regionie polski. Doceniamy jego ogromną wartość, dlatego działamy w zgodzie z naturą. Nasze produkty są w 100% ekologiczne. Wysoką jakość naszych wyrobów potwierdza certyfikat BRC Global Standards for Consumer Products, który posiadamy jako jedyny producent w Polsce. Dla swoich wyrobów posiadamy również świadectwo Państwowego Zakładu Higieny. Jednak wszystkie odznaczenia byłyby niczym bez naszych klientów. Ich zaufanie i zadowolenie jest dla nas najważniejszym wyróżnieniem.

W ofercie posiadamy między innymi ręczniki papierowe zz, ręczniki papierowe w roli, papier jumbo , ręczniki papierowe składane, czyściwa papierowe, podkłady.

W ramach ciągłego doskonalenia produktów i procesu technologicznego konsultujemy się z Instytutami naukowo-badawczymi. Prężny i dynamiczny rozwój firmy w ciągu ponad 20 lat zaowocował ugruntowaną pozycją na rynku. Doświadczenie i wiedzę zdobyliśmy na przestrzeni wielu lat, ciężka praca dzięki której zrobiliśmy ogromny postęp. Cenimy sobie indywidualne podejście do każdego klienta. Jesteśmy elastyczni, tworzymy również produkty pod marki własne. Oprócz naszych standardowych produktów mamy możliwość wyprodukowania produktów na specjalne zamówienia. Jeśli nie jesteś pewny który produkt najbardziej spełni twoje oczekiwania oraz będzie najbardziej wydajny w twoim przedsiębiorstwie, instytucji, szkole, szpitalu. Napisz do nas lub zadzwoń. Nasza wysokowyspecjalizowana kadra chętnie Ci pomoże.

W czym się specjalizujemy?

Jako wiodący producent ręczników papierowych oraz producent papierów higienicznych mamy doświadczenie w wyborze najlepszych surowców do stworzenia najwyższej jakości produktów.
Produkcja odbywa się na bazie papierów celulozowych oraz makulaturowych – surowiec ten pozyskujemy z własnej fabryki, dlatego mogą państwo liczyć na atrakcyjne ceny.
Produkty dostępne są w kolorze białym, naturalnym, zielonym, pistacjowym, jedno i dwu -warstwowe o różnych gramaturach. Wszystko dostosowujemy do indywidualnych potrzeb klienta.

Ręczniki w roli

Od początku istnienia firmy produkujemy ręczniki papierowe w roli. Przez ponad 20 lat doświadczenia , inwestycji, modernizacji parku maszynowego możemy powiedzieć że jesteśmy głównym producentem ręczników papierowych w Polsce wschodniej . Oto nasze standardowe produkty:
Jako producent papieru Jumbo ciągle pracujemy nad tym aby był bardzo trwały i chłonny łączył w sobie delikatność oraz biodegradowalność dzięki zastosowaniu innowacyjnej struktury materiałów papiery jumbo naszej produkcji są wiodącym środkiem służącym utrzymaniu czystości w wielu przedsiębiorstwach.
Ręczniki MINI , MAXI oraz czyściwa są bardzo wydajne dobrze wchłaniają płyny oraz kurz i różnego rodzaju zabrudzenia, idealnie sprawdzają się w kuchni, ale również w lokalach gastronomicznych czy toaletach. Produkty te oferujemy w wersji ekonomicznej, co pozwala na obniżenie kosztów związanych z utrzymaniem czystości.
Specjalizujemy się również w produkcji podkładów medycznych – idealne dla salonów kosmetycznych z wysokiej jakości celulozy.

Ręczniki składane

W 2002 roku zakupiliśmy pierwszą maszynę do produkcji ręczników papierowych ZZ. W 2010 roku wprowadziliśmy na rynek markę własną Velis pod którą sprzedajemy ręczniki papierowe składane ZZ . Marka ta jest znana i ceniona w branży AFH. Przez ponad 15 lat rozszerzamy i modernizujemy nasz park maszynowy ręczników ZZ starając wprowadzić się innowacyjne metody aby wyróżniać się na tle konkurencji. Obecnie jesteśmy głównym producentem ręczników papierowych ZZ we wschodniej Polsce. Nasze ręczniki jednorazowe dostępne są w wielu wariantach, mamy szeroki zakres gramatury, kolorystyki. Nasze ręczniki są niezwykle chłonne co potwierdza wielu naszych zadowolonych klientów. Nasza produkcja nastawiona jest na optymalizacje kosztów w państwa przedsiębiorstwie dlatego nasze ręczniki są bardzo wydajne i trwałe pozbawione pyłu który jest tak bardzo uciążliwy. Ręczniki składane dostępne są w wielu wariantach.

Dlaczego warto kupić nasz produkt ?

Jakość jest naszym priorytetem. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Staramy się utrzymywać długotrwałe relacje z wieloma klientami pracujemy od początku istnienia naszej firmy. Cenimy sobie nasz region , posiadamy ogromną wiedzę o polskim rynku papiernictwa. Jesteśmy w stanie pomóc w wyborze najbardziej ekonomicznych rozwiązań nawet jeśli nie jesteś naszym bezpośrednim klientem tylko kupujesz u naszego dystrybutora zawsze możesz od nas uzyskać radę odnośnie wyboru produktu. Jesteśmy marką rozpoznawaną i cenioną zagranicą.